Marvel
Marvel’s The Punisher
Tüm Bilgiler
Marvel’s The Punisher   
Dizi, daha önce "Daredevil" dizisine konu olan Frank Castlei merkezine almaktadır. Karakteri The Walking Dead dizisinden de hatırlayacağınız Jon Bernthal canlandırmaktadır. Kendisine "Punisher/İnfazcı" adını veren Frank, öldürücü yöntemlerle suçla mücadele eden bir antikahramandır. Ailesinin mafya tarafından öldürülmesinin ardından kendine has yöntemlerle, ne pahasına olursa olsun suçluları avlamaya başlar. Girdiği bu yolda işkence etme, adam kaçırma, tehdit etme ve her türlü öldürme yöntemini kendisine mübah sayar. Kısa zamanda suç dünyasında tanınan biri haline gelir.
 • IMDb 8
 • 1
Marvel’s Runaways
Tüm Bilgiler
Marvel’s Runaways   
2017 yapımı Marvel dizisi olan Runawaysin konusu: Anne-babalarının kılık değiştirmiş süper kötü insanlar olduklarını keşfettikten sonra, bir grup genç ailelerinin eylemlerini telafi etmek ve kökenlerinin sırlarını keşfetmek için evlerinden kaçar ve bir araya gelirler.
 • IMDb 7.7
 • 0
Marvel’s Agent Carter
Tüm Bilgiler
Marvel’s Agent Carter   
Marvel Evreni filmleri serisinde ilk Captain America filminde tanıştığımız ajan Peggy Carter karakterinin üzerine yapılan bir uzantı dizisi. Karakteri yine Hayley Atwell canlandıracak.
 • IMDb 7.6
 • 0
Marvel’s The Defenders
Tüm Bilgiler
Marvel’s The Defenders   
Dizi Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fistten oluşan ekibin New Yorkta ki suçlularla mücadele edeceklerini konu edinir.Uğursuz bir komplo New York City'yi tehdit ettiğinde Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist ortak düşmana karşı güç birliği yapar.
 • IMDb 7.3
 • 2
Marvel’s Luke Cage
Tüm Bilgiler
Marvel’s Luke Cage   
Hapishanede geçirdiği günlerde üzerinde uygulanan deneyler sonucu Luke Cage; her türlü darbeye ve sıcaklığa karşı dayanıklı bir deri, iyileşme yeteneği ile süper insan gücüne sahip bir karakterdir.
 • IMDb 7.3
 • 1
Marvel’s Cloak & Dagger
Tüm Bilgiler
Marvel’s Cloak & Dagger   
Tandy Bowen ve Tyrone Johnson çocukluklarında çok kötü bir olay yaşamıştır. Bu olayın üzerine ikisinin de yaşamı değişmiştir. Seneler sonra ikilimiz tesadüf eseri karşılaşırlar ve ikisinin de bugüne kadar fark etmediği bir takım güçleri ortaya çıkar. Bunun üzerine ikisi de güçlerini keşfetmeye başlarlar ve geçmişlerinde yaşadıkları kötü olaylar üzerine araştırma yapmaya çalışırlar. İlk karşılaşmanın üzerine yeniden birbirlerinin yoluna çıkarlar ve geçmişlerinde yaşadıkları olayları birleştirerek ortak olarak çalışmaya başlarlar. Bu sırada da yeni güçlerini keşfederler.
 • IMDb 7.2
 • 0
Marvel’s Iron Fist
Tüm Bilgiler
Marvel’s Iron Fist   
Gücünü nerede ve ne zaman kullanması gerektiğini konusunda profesyonel olan Iron Fist, dövüş sanatları konusunda uzmandır. Gücünü bir ejderhadan aldığı darbeyle kazanmıştır. Yıllardır uzak kaldığı şehrine (New York City) geri dönen Danny Rand benzersiz yeteneklerini ve dövüş sanatları konusundaki uzmanlığını yolsuzlukla mücadele ve kötülerle savaşmak için kullanır.
 • IMDb 6.1
 • 1
Marvel’s Inhumans
Tüm Bilgiler
Marvel’s Inhumans   
Uzun yıllar Marvel sinema evreninin bir parçası olarak adı anılan Inhumans, geçtiğimiz yıl bu planın değiştiği ve Inhumansın ABC kanalında dizi olacağı açıklanmıştı. Marvelın da sahibi olan Disneye ait olan ABC kanalı Agents of SHIELD dizisine de ev sahipliği yapmakta. Inhumans dizisi süper güçlere sahip bir ailenin kendi krallıklarından kovulmasıyla başlıyor ve yeniden bir araya gelerek eski güçlerine kavuşma hikayesine odaklanıyor. Dizinin ilk iki bölümü 1 Eylül tarihinden itibaren dünya çapında pek çok IMAX salonunda gösterime girecek. Esas yayın hayatına ise 29 Eylülde ABC kanalında yayınlanacak ilk bölümüyle başlayacak.
 • IMDb 5.5
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Netflix-izle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Film izle - Netflix izle - Netflix dizileri izle - Netflix filmleri izle - maksibet - kralbet