1. Pretty Little Liars

  Pretty Little Liars

  3 Sezon  -   71 Bölüm

  Pretty Little Liars izle.. Pretty Little Liars Türkçe Dublaj İzle.Pretty Little Liars 1080p İzle. Rosewood kasabasında yaşayan Spencer Hastings, Hanna Marin, Aria Montgomery, Emily Fields ve Alison DiLaurentis'ın olduğu 5 kadından oluşan bir arkadaş grubunun hayatlarını konu ediniyor.Pretty Little Liars izle. Düzenlenen bir pijama partisinde liderleri Alison gizemli bir şekilde ortadan kaybolur ve tüm aramalara rağmen bulunamaz.Pretty Little Liars izle. Yaşanan olayın etkisi ile grup birbirinden uzaklaşır. Yaklaşık 1 yıl sonra Alison'un cesedi eskiden yaşadığı evin arkasında ortaya çıkar. Dağılan grubun üyeleri cenazede "A" isimli gizemli birisi tarafından sırlarını açığa çıkarmakla ilgili tehdit mesajları almaya başlar. Bu durum ilerleyen zamanlarda da devam eder. Hayatlarını mahvetmekle tehdit eden kişiyi bulmak için grup yeniden bir araya gelir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

  •  Durum: Devam Ediyor
 1. Pretty Little Liars
    2 ay Önce -->
  Pretty Little Liars Pretty Little Liars izle.. Pretty Little Liars Türkçe Dublaj İzle.Pretty Little Liars 1080p İzle. Rosewood kasabasında yaşayan Spencer Hastings, Hanna Marin, Aria Montgomery, Emily Fields ve Alison DiLaurentis'ın olduğu 5 kadından oluşan bir arkadaş grubunun hayatlarını konu ediniyor.Pretty Little Liars izle. Düzenlenen bir pijama partisinde liderleri Alison gizemli bir şekilde ortadan kaybolur ve tüm aramalara rağmen bulunamaz.Pretty Little Liars izle. Yaşanan olayın etkisi ile grup birbirinden uzaklaşır. Yaklaşık 1 yıl sonra Alison'un cesedi eskiden yaşadığı evin arkasında ortaya çıkar. Dağılan grubun üyeleri cenazede "A" isimli gizemli birisi tarafından sırlarını açığa çıkarmakla ilgili tehdit mesajları almaya başlar. Bu durum ilerleyen zamanlarda da devam eder. Hayatlarını mahvetmekle tehdit eden kişiyi bulmak için grup yeniden bir araya gelir.
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Netflix-izle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Film izle - Netflix izle - Netflix dizileri izle - Netflix filmleri izle - maksibet - kralbet