1. Naruto Shippuuden

  Naruto Shippuuden

  İMDb : 8.6 1 Sezon  -   491 Bölüm

  Naruto, Sasuke ile şelaledeki dövüşünün ardından Sasukeyi geri getirmekte başarısız olmuştur. Orochimarunun Sasukenin vucudunu tamamen ele geçirmesi 3 yıl sürecektir. Bu süre içinde Narutonun, Sasukeyi geri getirmesi gereklidir. Ancak bu kez Sakura da, Narutoya yardım etmeye karar verir. Bu yüzden, Naruto; Jiraiyanın, Sakura; Tsunadenin öğrencileri olur ve eğitimlerine başlarlar. Tüm bunlar olurken Akatsukinin başka planları vardır.
  9.0
  ( Toplamda 286 oy verildi. )

      8.6

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Aksiyon , Animasyon , Dram , Fantastik , Komedi , Macera
  •  Orjinal Adı: ナルト 疾風伝
  •  İlk Yayın Tarihi: 15.02.2007
  •  Bölüm Süresi: 25 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.tv-tokyo.co.jp/anime/naruto/
  •  Kanal: TV Tokyo
 1. Naruto Shippuuden: Movie 4 – The Lost Tower
    1 sene Önce -->
  Naruto Shippuuden: Movie 4 – The Lost Tower Naruto, Sakura, Sai ve Yamato, Ryuumyakunun gücünü kullanarak bütün dünyaya hükmetmek isteyen Mukadeyi yenmek için Rouran şehrinin yıkıntılarına gider. Mukade burada, uzay-zamanda bir yarık açarak Narutoyu geçmişin Rouranına götürür. Mukade, açtığı bu yarık sayesinde Narutonun gittiği zamanın 6 yıl öncesine gitmiş ve Rouranda Bakan Anrokuzan kimliğine bürünmüştür. Anrokuzan, Ruumyakunun gücü ile istediği kukla ordusunu kurar ve bu ordunun yapımında Rouran halkını köle gibi çalıştırır. Naruto, Anrokuzanın emellerine engel olmaya çalışırken ona bu görevde geçmişin ninjaları Aburame Shibi, Akimichi Chouza ve henüz Dördüncü Hokage olmamış babası Namikaze Minato eşlik eder.
  Naruto Shippuuden: Movie 3 – Hi no Ishi wo Tsugu Mono
    1 sene Önce -->
  Naruto Shippuuden: Movie 3 – Hi no Ishi wo Tsugu Mono Hiruko adında, diğer ninjaların çakrasını emmeye yönelik bir jutsu geliştirmeye çalışan eski bir Kanoha ninjası yıllar sonra tekrar ortaya çıkar. Artık Chimera Tekniğini iyice geliştirerek Kekkei Genkai emebilecek duruma gelmiştir ve şimdi Hatake Kakashinin Kekkei Gankaisini de emerek üstün ninja olmak istemektedir. Köyünün olası bir savaşa girmemesi için tek çarenin kendini düşmana feda etmek olduğuna karar veren Kakashi, bu fikrini Tsunadeye bildirir ve köyden ayrılır. Ancak Naruto, böyle bir şeye izin vermeye niyetli değildir. Ne pahasına olursa olsun Kakashiyi ve köyü kurtarmaya kararlıdır.
  Naruto Shippuuden: Movie 2 – Kizuna
    1 sene Önce -->
  Naruto Shippuuden: Movie 2 – Kizuna İkinci Ninja Savaşı sırasında Konoha tarafından yok edilen Gökyüzü Ülkesinin hayatta kalan üyeleri uzun zaman sonra güçlerini arttırarak Konohaya saldırılar. O sırada orada bulunan gizemli doktor Shinou sayesinde birçok yaralı ölümden kurtulur. Ancak Shinounun öğrencisi Amarunun köyü tehlikededir. Bu yüzden Tsunade; Narutonun, Sasukenin ve Hitananın doktor ile Amaruya eşlik etmelerini ister. Köye vardıklarında köyün harabeye döndüğünü görürler. Bu sırada gerçekleşen saldırı sırasında Shinoui, Amaruyu kurtarmak için önüne atlar ve vücuduna saplanan kunailer yüzünden can verir. Ancak kısa zaman sonra bunun bir oyun olduğu ortaya çıkar. Shinou gerçekte kimdir ve ne istemektedir?
  Naruto Shippuuden: Movie 1
    1 sene Önce -->
  Naruto Shippuuden: Movie 1 Yıllar önce bir grup ninja, Mouryou adlı şeytanın gücünü kullanarak bütün dünyayı fethetmeye çalışmışlar ancak başarısız olmuşlardır. Mouryounun bedeni ve ruhu iki farklı tapınağa mühürlenmiştir. Ancak Yomi, Mouryouyu tekrar dünyaya çağırır ve bedenine kavuşana kadar kendi bedenini onun hizmetine sunar. Çok geçmeden başlayan savaşta Tsunade, Narutoya Shinon adlı rahibeyi koruma görevi verir. Üstelik bu görevde Sakura ve Lee ile birlikte Neijinin himayesinde olacaktır. Önemsiz gibi görünen bu görev aslında bütün savaşın kilit noktasıdır. Çünkü sadece rahibeler mühürleme yapabilmektedir ve Shinon geriye kalan tek rahibedir. Mouryou kendi bedenine kavuşmadan mühürleme işlemi yapılmak zorundadır ancak bu hiçte kolay olmayacaktır.
  Naruto Shippuuden
    2 sene Önce -->
  Naruto Shippuuden Naruto, Sasuke ile şelaledeki dövüşünün ardından Sasukeyi geri getirmekte başarısız olmuştur. Orochimarunun Sasukenin vucudunu tamamen ele geçirmesi 3 yıl sürecektir. Bu süre içinde Narutonun, Sasukeyi geri getirmesi gereklidir. Ancak bu kez Sakura da, Narutoya yardım etmeye karar verir. Bu yüzden, Naruto; Jiraiyanın, Sakura; Tsunadenin öğrencileri olur ve eğitimlerine başlarlar. Tüm bunlar olurken Akatsukinin başka planları vardır.
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    SaVcU 24 Mart 2021 19:49:50
 2. avatar
    Kenan 4 Nisan 2021 16:45:22

  Aklınız varsa yorumları okumayın finalden spolier veriyolar dikkat edin

 3. avatar
    DeathDevil 25 Şubat 2021 15:43:33
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Aşırı güzel ^^

 4. avatar
    KvncAydnn 28 Şubat 2021 16:54:17

  KESİN ULAN TATAVAYI BOŞ YAPMAYIN!

 5. avatar
    götten sıkma portakal suyu 12 Mart 2021 02:13:48

  hangi
  bolumde kalmistim laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 6. avatar
    SaVcU 24 Mart 2021 19:49:50
 7. avatar
    Bir izleyici 25 Mart 2021 13:27:16

  Lan hangi bölümdeyim lllllllllalllllalllallllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 8. avatar
    Kenan 4 Nisan 2021 16:45:22

  Aklınız varsa yorumları okumayın finalden spolier veriyolar dikkat edin

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Netflix-izle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Film izle - Netflix izle - Netflix dizileri izle - Netflix filmleri izle - maksibet - kralbet