1. Monster

  Monster

  50 Bölüm

  Monster İzle Kendilerini daha fazla para ve güçle zenginleştirmek için zayıflara zulmedenler, kimseye hesap vermeden canavarlardır. Bir adam, ailesini çok güçlü insanlar tarafından tasarlanan bir komploda kaybettikten sonra, kimlikleri halktan gizlenen yozlaşmış seçkinleri veya “canavarları” üstlenir. Bir bükülmede, gölgeli yeraltı dünyasının ortasında aşkı bulur ve bu olaylarla bu mini dizi, bir asalet yükümlülüğü ve hayatın gerçek anlamı mesajını gönderir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

  •  Durum: Devam Ediyor
 1. Monster
    2 ay Önce -->
  Monster Monster İzle Kendilerini daha fazla para ve güçle zenginleştirmek için zayıflara zulmedenler, kimseye hesap vermeden canavarlardır. Bir adam, ailesini çok güçlü insanlar tarafından tasarlanan bir komploda kaybettikten sonra, kimlikleri halktan gizlenen yozlaşmış seçkinleri veya “canavarları” üstlenir. Bir bükülmede, gölgeli yeraltı dünyasının ortasında aşkı bulur ve bu olaylarla bu mini dizi, bir asalet yükümlülüğü ve hayatın gerçek anlamı mesajını gönderir.
  Batman Unlimited: Monster Mayhem
    1 sene Önce -->
  Batman Unlimited: Monster Mayhem The Joker is aided in his Halloween quest to render modern technology useless and take over Gotham City by Solomon Grundy, Silver Banshee, Clayface and Scarecrow.
  Aşk ve Canavarlar İzle
    8 ay Önce -->
  Aşk ve Canavarlar İzle Aşk ve Canavarlar izle Dünya yıkıcı bir canavar istilasına uğramıştır. Joel bu istilada hayatta kalabilecek güvenli bir yer bulmayı başarmıştır. Aşk ve Canavarlar Türkçe dublaj izle İstiladan 7 yıl sonra Joel, bir türlü unutamadığı eski sevgilisine kavuşmak için güvenli yerini terk eder. Aşk ve Canavarlar Türkçe altyazılı izle Tehlikeli bir yolculuğa çıkan Joel, aşkı için canavarlarla savaşacaktır.
  Adalet Birliği: Tanrılar ve Canavarlar
    1 sene Önce -->
  Adalet Birliği: Tanrılar ve Canavarlar Alternatif bir evrende, DC’nin Trinity’sinin farklı versiyonları ile hükümet arasında elçilik bombalaması sonucunda savaş başlar.
  Canavar Takibi
    2 sene Önce -->
  Canavar Takibi Adrenalin yüklü bu dizide, maceracı Cyril Chauquet, denizlerde yaşayan en büyük ve en tehlikeli yaratıkların izini sürüyor.
Background
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Netflix-izle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Film izle - Netflix izle - Netflix dizileri izle - Netflix filmleri izle - maksibet - kralbet