1. Halo İzle

  Halo İzle

  1 Sezon  -   9 Bölüm

  Halo İzle. Halo'nun TV uyarlaması, kendisini popüler oyun serisinden ayırmak için zaman kaybetmez. Patronların kötü UNSC (Birleşmiş Milletler Uzay Komutanlığı) ve Spartalılar gibi öcü adam hakkında tartıştığı bir asi köy barında açıyoruz. Otoriter bir merkezi hükümete karşı özgürlük için savaşan cesur insanlarla ilgili kısa ömürlü dizi Firefly'dan kolayca bir sahne olabilir. Kısacası, bir grup Covenant uzaylısı saldırır, uzuvların uçtuğu, kafataslarının ciddi şekilde hasar gördüğü ve bir oda dolusu çocuğun öldürüldüğü kanlı bir katliama yol açar. Muhteşem yeşil zırha bürünmüş kahramanımız Usta Şefin (Pablo Schreiber) ortaya çıkması ve vahşi ama zarif bir verimlilikle bir süper insan Spartalı asker birimiyle uzaylı tehdidini yok etmesi çok uzun sürmez.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

 1. Halo İzle
    2 hafta Önce -->
  Halo İzle Halo İzle. Halo'nun TV uyarlaması, kendisini popüler oyun serisinden ayırmak için zaman kaybetmez. Patronların kötü UNSC (Birleşmiş Milletler Uzay Komutanlığı) ve Spartalılar gibi öcü adam hakkında tartıştığı bir asi köy barında açıyoruz. Otoriter bir merkezi hükümete karşı özgürlük için savaşan cesur insanlarla ilgili kısa ömürlü dizi Firefly'dan kolayca bir sahne olabilir. Kısacası, bir grup Covenant uzaylısı saldırır, uzuvların uçtuğu, kafataslarının ciddi şekilde hasar gördüğü ve bir oda dolusu çocuğun öldürüldüğü kanlı bir katliama yol açar. Muhteşem yeşil zırha bürünmüş kahramanımız Usta Şefin (Pablo Schreiber) ortaya çıkması ve vahşi ama zarif bir verimlilikle bir süper insan Spartalı asker birimiyle uzaylı tehdidini yok etmesi çok uzun sürmez.
  Ee Kathalo Paathralu Kalpitam izle
    1 sene Önce -->
  Ee Kathalo Paathralu Kalpitam izle Ee Kathalo Paathralu Kalpitam izle, Ee Kathalo Paathralu Kalpitam türkçe dublaj izle, Ee Kathalo Paathralu Kalpitam altyazılı izle, Ee Kathalo Paathralu Kalpitam 2021 izle, Bir yönetmen Rihana adlı bir modelin hayat hikayesini sinemaya uyarlamak ister, Ancak oyuncular hikayeyle bağlantılı, gizemli bir cinayetle karşılaşırlar. Gerçeği öğrenebilecekler mi? netflix-izle.com keyifli seyirler diler.
Background
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Netflix-izle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Film izle - Netflix izle - Netflix dizileri izle - Netflix filmleri izle - maksibet - kralbet