1. Çizmeli Kedi’nin Maceraları

  Çizmeli Kedi’nin Maceraları

  İMDb : 6.9 4 Sezon  -   52 Bölüm

  Bu aile dostu komedi dizisinde, dünyanın en muhteşem savaşçı, aşık ve süt uzmanı kedisi egzotik yerlerde cesaret isteyen maceralara atılıyor.
  10.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      6.9

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Aile , Animasyon , Komedi
  •  Orjinal Adı: The Adventures of Puss in Boots
  •  İlk Yayın Tarihi: 16.01.2015
  •  Bölüm Süresi: 30 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.netflix.com/WiMovie/80018988
  •  Kanal: Netflix
Background
 1. Kahraman kedi, San Lorenzo saklı kentini hazine avcılarından koruyor. Ona - bir tüy yumağı haricinde - hiçbir şey engel olamaz! ​
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Çizmeli Kedi, kalbinin sesini dinler ve hazine dolu, sihirli bir büyü ile korunan bir şehre gider. Büyüyü bozduktan sonra şehri korumalı ve sihrini iade etmelidir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. San Lorenzo kenti büyük tehlike altında. Kasıntı kedi, evini korumaya yardımcı olmak için arkadaşlarından hızla küçük bir ordu kurmak zorunda.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 4. sezonda korkunç Bloodwolf'u yenmeye çalışan yumuşak tüylü ve korkusuz kedimiz, eğlence dolu yeni maceralarda kasıntı tavırlarına ve palavralarına devam ediyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Netflix-izle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.
Netflix İzle-Netflix Dizileri-Netflix Filmleri-Netflix Animasyonları-Yabancı Dizi İzle